tel.: +48 607 355 454, e-mail: kontakt@sultum.pl

Trenerzy

Sylwia Brzechwa

Sylwia Brzechwa

Od wielu lat jest praktykiem zarządzania i wdrażania programów operacyjnych współfinansowanych z funduszy pomocowych i strukturalnych Unii Europejskiej. W latach 2007-2013 Ekspert ds. oceny merytoryczno-technicznej

Poznaj trenera

Agnieszka Szewczyk

Agnieszka Szewczyk

Praktyk z zakresu marketingu, promocji i PR-u. W wykształcenia ekonomista, specjalista ds. zarządzania i marketingu. Przez lata pracowała w niepublicznej uczelni, Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. Gen. J. Ziętka w Katowicach, gdzie zaczynała w Sekretariacie Rektora

Poznaj trenera

Piotr Ruta

Piotr RUta

Wykładowca na Studiach Podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Od 1994 roku doradza i szkoli jako trener miękkich umiejętności menedżerskich oraz niezależny konsultant ds. komunikacji marketingowej.

Poznaj trenera

Sebastian Szczęsny

Sebastian Szczęsny

Specjalista z obszarów public relations (w tym investor relations) marketing, sprzedaż b2b, dziennikarstwo prasowe, internetowe i telewizyjne, project manager w Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY, odpowiedzialny za projekty sprzedażowe, edytorskie i marketingowe.

Poznaj trenera

Marta Bogusz

Marta Bogusz

Od kilku lat prowadzi szkolenia w obszarach związanych z komunikacją społeczną. Od trzech lat jest wykładowcą akademickim z zakresu Public Relations i Media Relations.

Poznaj trenera

Ewa Kiszka

Ewa Kiszka

Mgr Ewa KISZKA, z wykształcenia finansista i menedżer, od 17 lat kieruje Działem Współpracy z Zagranicą, Promocji i Projektów Rozwojowych w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Poznaj trenera