tel.: +48 607 355 454, e-mail: kontakt@sultum.pl

Sylwia Brzechwa

Sylwia Brzechwa

LinkedIn ikona Goldenline ikona FB ikona Google+ ikona Twitter ikona E-mail

Z wykształcenia ekonomistka, specjalista ds. marketingu i zarządzania oraz   doradca zawodowy.

Swoją drogę zawodową realizowała konsekwentnie pokonując poszczególne szczeble kariery zaczynając od pracownika biurowego , poprzez przedstawiciela handlowego, Kierownika Biura Rektora Politechniki Koszalińskiej, Prokurenta Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA do właściciela Biura SULTUM.

Od wielu lat jest praktykiem zarządzania i wdrażania programów operacyjnych współfinansowanych z funduszy pomocowych i strukturalnych Unii Europejskiej.

W latach 2007-2013 Ekspert ds. oceny merytoryczno-technicznej Komisji Oceniającej Projekty w ramach RPO WZ na lata 2007-2013 przy Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie. Od 2008 roku przewodnicząca lub członek wielu Komisji Oceny Wniosków oraz Projektów realizowanych w ramach POKL. Od 2008 roku aktywna realizatorka projektów unijnych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na stanowiskach specjalistów oraz kierowniczych. Od kilku lat prowadzi zajęcia z zakresu kompetencji miękkich. Zdobycie wykształcenia w zakresie Doradztwa Zawodowego i Psychospołecznego pozwoliło na prowadzenie poradnictwa indywidualnego oraz zajęć grupowych również w tym zakresie.

Wieloletni honorowy członek Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich PROM oraz członek Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Politechniki Koszalińskiej. Były członek Stowarzyszenia Instytut Rozwoju Zrównoważonego .